Pałac Łomnica leży w Kotlinie Jeleniogórskiej u podnóża Karkonoszy. Najbardziej ulubione górskie miejscowości Karpacz (14 km) i Szklarska Poręba (25 km) leżą w obrębie kilku minut jazdy samochodem i kuszą pieszymi wędrówkami na Śnieżkę i dobrze przygotowanymi trasami do uprawiania sportów zimowych.

Łomnica znajduje się w samym sercu Doliny Pałaców i Ogrodów, otoczona bogatą kulturą, naturalnym krajobrazem z wieloma pałacami, zamkami, kurortami.

Pałac Łomnica jest idealnym miejscem do spędzenia urlopu aktywnie, jak również urlopu wypoczynkowego w otoczeniu natury. Karkonosze, Rudawy Janowickie i Góry Kaczawskie zaskakują swoim pięknym krajobrazem i bogactwem przyrody. Dworki, zamki i pałace w niezliczonych bajecznych wioskach czekają, aby odkryć ich czar.

Region zaskakuje swoją ofertą turystyczną o każdej porze roku. Na wyciągnięcie ręki są Karkonosze, oferujace wspaniałe, nowoczesne warunki do uprawiania sportów zimowych w Karpaczu, Szklarskiej Porębie lub czeskiej Małej Upie (tylko 25km) czy letnich wędrówek. Wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego leżą o kilka kilometrów od bram pałacu a sam kompleks parkowo-pałacowy leży na terenie Parku Krajobrazowego Rudaw Janowickich. Wystarczy wyjść przez próg i znajdziesz się w wakacyjnym raju!

Łomnica jest łatwo dostępna: z Wrocławia tylko 120km, z Poznania 240km. Od nas do Pragi 135km, zaś do Berlina 320km.

 Atrakcje Regionu

 OFERTY SPECJALNE

ola