Pałac Łomnica ma do Państwa dyspozycji dwie restauracje, które różnią się kuchnią i stylem.

W Małym Pałacu w hotelu znajduje się nasza Restaracja Pałac Łomnica. Zgodnie z tradycją arystokratycznych dworów panują tutaj potrawy z dziczyzny, ryby oraz potrawy związane z historią regionu, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Oczywiście posiadamy wybór potraw wegetariańskich oraz sezonowych, ponieważ gotujemy zgodnie z rytmem czterech pór roku, by zawsze oferować to, co pasuje najlpiej. Dobre wina z naszych piwnic uzupełnią to przeżycie kulinarne. Dla naszych małych gości także mamy wiele smakołyków. Nasza kuchnia chętnie dostosuje się do Państwa indywidualnych wymogów dotyczących specjalnej diety w przypadku alergii.

  


Na miłośników stylu rustykalnego czekają unikatowe wnętrza Restauracji „Stara Stajnia” na Folwarku – można tam delektować się pyszną kuchnią wiejską. Codziennie otwarty bufet z samoobsługą zapewnia ciekawy wybór, dobre ceny i niepowtarzalne smaki. Także najmłodsi goście znajdą tu dla siebie coś odpowiedniego.

Świeże naturalne składniki z naszego ogrodu oraz wysokiej jakości produkty od lokalnych dostawców powodują, że każda potrawa w obu naszych restauracjach jest kulinarnym przeżyciem.

Podczas dłuższego pobytu każdego dnia możecie spróbować czegoś nowego poznając nasz region również od strony kulinarnej.

 OFERTY SPECJALNE

ola