Lato pełne atrakcji

Aktualności z Pałacu Łomnica

Letnie wczasy w Karkonoszach

  Drodzy goście i przyjaciele Pałacu Łomnica,

w tym roku park wokół hotelu w Małym Pałacu kwitnie i zieleni się wyjątkowo wcześnie, w niezwykłym blasku i obfitości. To idealny moment, aby spędzić kilka dni relaksu, spokoju i przyjemności w uroczej Kotlinie Jeleniogórskiej w Karkonoszach i rozkoszować się kulinarnymi specjałami. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wprowadziliśmy pewne zmiany w obiekcie oraz w ogrodzie, abyście, drodzy Goście, mogli znaleźć czas dla siebie w harmonii, w otoczeniu idyllicznej przyrody i piękna. Naładujcie swoje baterie i odpocznijcie od intensywnej codzienności. Zanurzcie się w pięknym krajobrazie majestatycznych gór, cichych dolin i sennych wiosek. Możecie to zrobić pieszo lub na rowerze elektrycznym. Lub nawet w pontonie na malowniczej rzece Bóbr płynącej wzdłuż naszego parku? Może macie ochotę na jednodniową wycieczkę do tętniącej życiem stolicy Dolnego Śląska, Wrocławia? Z Łomnicy można łatwo dotrzeć do niemal wszystkich najważniejszych zabytków Dolnego Śląska - wspaniałych zamków, klasztorów i pomników przyrody. Mamy nadzieję, że zaciekawiło Was to miejsce i z przyjemnością powitamy Was w Łomnicy tego lata.  

 

 

 Letnia okazja – ,,4 w cenie 3!’’ 

Lato w Łomnicy rozpieszcza nasze zmysły urokiem romantycznego pałacu i parku oraz pięknem górskiego krajobrazu. Zrelaksuj się w otoczeniu pięknej przyrody i odkryj wiele atrakcji i zabytków w naszej okolicy. Ciesz się harmonią i spokojem podczas pobytu. Nasza atrakcyjna oferta "4 w cenie 3!" zapewnia czwartą noc ze śniadaniem gratis. Skorzystaj z tej okazji i już dziś zarezerwuj jeden z naszych pięknych pokoi w romantycznym Małym Pałacu, w jednym z przytulnych Domków Ogrodnika (tutaj możesz również zabrać swojego czworonożnego towarzysza) lub w Domu Zarządcy na terenie posiadłości, z atrakcyjnymi pokojami w nowoczesnym stylu wiejskiego domu. Nocleg ze śniadaniem od 450 PLN. Warto również zapoznać się z innymi specjalnymi ofertami: 

https://palac-lomnica.pl/pakiety.  

hotel@palac-lomnica.pl

 tel. +48 75 71 304 60

 

 

 

Warsztaty kulinarne - odkryj i ciesz się kulinarnymi skarbami natury  

 W naszej kuchni folwarcznej, Natasza z wdziękiem i ogromną wiedzą przygotuje i zaprezentuje pyszne, a zarazem proste, kreatywne dania, desery i zdrowe bomby witaminowe. Podczas warsztatów prowadzonych po polsku lub po niemiecku, rozbudzi talenty kulinarne oraz zdradzi sekrety i sztuczki. Gotowanie może być świetną zabawą! Skorzystaj z darów Matki Natury - może skusisz się na smoothie z dzikich ziół lub pesto z młodych pędów świerka? A może chciałbyś przyrządzić rybę w zupełnie nowy sposób? Nasze tematyczne warsztaty sezonowe odbywają się regularnie. Cena wynosi 190PLN/os., warsztat w języku polskim trwa ok. 2,5/3 godziny i obejmuje co najmniej 8 dań. Najbliższe daty warsztatów to: 

22 czerwca, 20 lipca, 17 sierpnia o godz. 12.00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

hotel@palac-lomnica.pl, tel.  75 71 304 60

 Do zobaczenia!

 

 

 

  Wypożyczalnia rowerów elektrycznych 

Na Folwarku wypożyczyć możecie górskie rowery elektryczne.            Przygotowaliśmy dla Was kilka tras o    różnym stopniu trudności oraz różnej długości, zaczynających i kończących się w Pałacu Łomnica, są one dostępne w formie linków: 

Pętla Pałacowa: (poziom trudności: średni) https://tiny.pl/dfbk2

Sokół i Lew w piekle (poziom trudności:wysoki)  https://tiny.pl/dfbkv

Pętla Bukowiecka (poziom trudności: średni) https://tiny.pl/dfb2x 

Łomnica Lwia Pętla (poziom trudności: średni) https://tiny.pl/dfb2r

Atrakcje Gór Sokolich (poziom trudności:średni) https://tiny.pl/d5m64 

Wycieczka z przewodnikiem jest dostępna od 4 osób bez dodatkowej opłaty. Cena roweru za dzień wynosi 160PLN. Prosimy o rezerwację z co najmniej 1-dniowym wyprzedzeniem. hotel@palac-lomnica.pl,  tel. 75 71 304 60

 

 

 

 

Koncert dźwiękami mis kryształowych w Domu Modlitwy

Magiczne, mistyczne dźwięki i wibracje kryształowych mis wybrzmiały w Domu Modlitwy kilka razy tej wiosny. Pod okiem doświadczonej terapeutki dźwiękowej Ireny, nasi Goście mają okazję do medytacji i głębokiego relaksu w pięknym, duchowo ożywionym Domu Modlitwy. Dźwięki kryształowych mis, dzwonków oraz innych instrumentów etnicznych są rozkoszą dla ciała i duszy i zanurzają umysł w świecie harmonii. Czas trwania to 45 min. Wstęp: 50 PLN. Najbliższe terminy to: 

22 czerwca, 4 i 18 lipca,

1 i 15 sierpnia o godzinie 17:00 w Domu Modlitwy.

Udostępniamy poduszki do siedzenia i leżaki. Zapraszamy również do rezerwacji miejsca bezpośrednio przed wydarzeniem w recepcji hotelu.

hotel@palac-lomnica.pl, tel. 75 71 304 60