dojazd - Pałac Łomnica

Przejdź do treści
Dojazd

Łomnica położona jest w województwie dolnośląskim, tylko 5 km od Jeleniej Góry, 15 km od Karpacza, 25 km od Szklarskiej Poręby, 110 km od Wrocławia. Dzięki nowo wybudowanej drodze szybkiego ruchu można łatwo i szybko dojechać z Warszawy,Łodzi czy Poznania.
Jadąc od strony Wrocławia w kierunku Jeleniej Góry można skręcić na początku terenu miasta Jeleniej Góry w miejscowości Maciejowa w lewo, w kierunku Wojanowa. Jadąc drogą główną, po przejechaniu przez tory kolejowe, dojeżdża się do skrzyżowania w Wojanowie, po czym należy skręcić w prawo. Przejeżdżając przez most należy odbić w lewo przy Dużym Pałacu, obok którego znajduje się hotel w Małym Pałacu.
Natomiast jadąc od centrum Jeleniej Góry do Łomnicy dojeżdża się do wysokości dworca kolejowego ulicą, która biegnie wzdłuż torów kolejowych – kierunek Wrocław. Za stacją benzynową należy skręcić w prawo. Jadąc prosto drogą przejeżdża się przez strzeżony przejazd kolejowy i dalej prosto przez niewielkie osiedle, po czym wyjeżdża się na niezabudowany teren na odcinku ok. 1- 1,5 km. Docieracie Państwo do pierwszych budynków Łomnicy i tam należy przejechać prosto przez skrzyżowanie. Waszym oczom ukaże się z lewej strony Duży Pałac Łomnica i tuż obok po prawej stronie Mały Pałac, w którym znajduje się hotel i restuaracja. Jesteście Państwo u celu swojej podróży.
GPS-Dates
N = 50 ° 52 ’ 33,7 „ = 339197 m
E = 15 ° 48 ` 34,9 „ = 275632 m
Uwaga! W Polsce znajduje się kilka miejscowości o nazwie Łomnica! My jesteśmy Łomnicą w Gminie Mysłakowice.

Wróć do spisu treści