Hotel – Pałac Łomnica

Twoje wymarzone miejsce

Hotel Pałac Łomnica

Harmonia, piękno i relaks

Kameralny hotel Pałac Łomnica położony jest w Dolinie Pałaców i Ogrodów - w sercu Kotliny Jeleniogórskiej, u stóp Karkonoszy. To romantyczne miejsce o wyjątkowym klimacie, w którym spędzicie Państwo czas w komfortowych warunkach, w bliskości z imponującą przyrodą.

Urocze pokoje znajdują się w Małym Pałacu, w położonych bezpośrednio przy nim Domkach Ogrodnika oraz w Domu Zarządcy na folwarku. Łącznie dostępnych jest 26 pokoi - wszystkie łączy przytulny łomnicki klimat, oraz piękne widoki na złożenie parkowo folwarczne. Kulinarne doznania z dworskimi i sielskimi akcentami zapewnią dwie restauracje – w pałacu i na folwarku.

Indywidualne podejście do każdego gościa, wysoka jakość usług i pozytywna energia tego miejsca sprawią, że pobyt w Łomnicy będzie dla Was czasem odpoczynku, przyjemności i wytchnienia.

W zasięgu ręki znajdują się tu najpiękniejsze i najciekawsze zabytki „Doliny Pałaców i Ogrodów” oraz najbardziej urokliwe zakątki Rudaw Janowickich i Karkonoszy.

Kochamy wyjątkowo bogatą historię i ciepłą, rodzinną atmosferę tego wiekowego pałacu. Przez ostatnich trzydzieści lat staraliśmy się stworzy miejsce, w którym nasi Goście spędzali cudowne chwile przepełnione radością życia, optymizmu, zadowolenia i relaksu.

Pobyt w Pałacu Łomnica to

Komfortowy wypoczynek w Karkonoszach

bezpłatne WiFi

bezpłatny parking

tylko naturalne składniki

bliskość natury