HOTEL - Pałac Łomnica

Przejdź do treści


Nasz Hotel
Twoje wymarzone Miejsce

Nasz Hotel
Komfort i harmonia

Pokoje hotelowe dla naszych Gości znajdują się w Małym Pałacu  w położonych bezpośrednio przy nim trzech Domkach Ogrodnika oraz w Domu Zarządcy na Folwarku. Łącznie dostępnych jest 27 pokoi.

W trzech Domkach Ogrodnika tuż przy hotelu znajduje się 5 położonych na parterze Apartamentów Ogrodnika. Każdy z nich składa się z dwóch pokoi i łazienki i szczególnie polecane są na pobyty rodzinne lub z czworonożnym przyjacielem. Ich wyposażenie nawiązuje do sielskiego stylu.  Nasze przestrzenne Studio znajduje się na poddaszu jednego z Domków Ogrodowych i oferuje w swoich 3 pokojach miejsce nawet dla 6 osobowej rodziny. Dwa z pięciu apartamentów nadają się również dla dwóch osób, które chciałyby mieć swój własny, osobny pokój i jednocześnie nie mają nic przeciw korzystaniu ze wspólnej łazienki.

W nowo odrestaurowanym Domu Zarządcy na Folwarku znajduje się 9 pokoi Arkadia, które są zróżnicowane pod względem wielkości i wyposażenia. Wszystkie utrzymane są w eleganckim nowoczesno-rustykalnym stylu. Pełne uroku detale i elementy jak tarasy i balkony w prawie wszystkich pokojach, naturalne materiały budowlane, dębowe deski podłogowe, starannie dobrane, subtelne meble podkreślają radosny, arkadyjski charakter tego budynku. Istotne  jest, że śniadanie podawane jest w Małym Pałacu, co oznacza konieczność odbycia małego spaceru przez majątek.
Komfort i harmonia
Pokoje Pałacowe odzwierciedlają historyczny charakter śląskiej posiadłości. Komfortowe przytulne wnętrza zdobią historyczne grafiki i obrazy oraz starannie dobrane meble.
Pokoje Pałacowe
___________________________________
W Małym Pałacu znajduje się 12 Pokoi Pałacowych różnej wielkości. Ich przytulne wnętrza ozdobione historycznymi grafikami i starannie dobranymi meblami odzwierciedlają historyczny charakter śląskiej posiadłości. Pokoje znajdują się na I i II. piętrze pałacu.
Apartamenty Ogrodnika i Studio
_________________________________________________________
W trzech Domkach Ogrodnika tuż przy Małym Pałacu znajduje się 5 położonych na parterze Apartamentów Ogrodnika. Dwupokojowe przestronne apartamenty wyposażone w nowoczesno-sielskim stylu szczególnie polecane są na dłuższe pobyty, urlopy rodzinne lub z czworonożnym przyjacielem. Nasze 3-pokojowe przestronne Studio znajduje się na poddaszu jednego z Domków Ogrodnika i oferuje miejsce nawet dla 6 osobowej rodziny.
Pokoje Arkadia
__________________________________
W Domu Zarządcy na Folwarku znajduje się na trzech piętrach 9 Pokoi Arkadia urządzonych w eleganckim nowoczesno-rustykalnym stylu. Są one zróżnicowane pod względem wielkości i wyposażenia. Starannie dobrane detale jak dębowe deski podłogowe, subtelne meble oraz dostępność w wiekszości z nich balkonów, tarasów lub wyjścia do małego prywatnego ogrodu podkreślają radosny, arkadyjski charakter tych pokoi. Śniadania dla Gości podawane są w Małym Pałacu, co łączy się z małym porannym spacerem przez majątek.
Nasze Pokoje
__________
Krótki przegląd
Pokój Pałacowy Arkadia - od 550/noc
Pokój Pałacowy Superior - od 466/noc
Nasze Pakiety
_______
Krótki przegląd
Wróć do spisu treści