HOTEL - Pałac Łomnica

Przejdź do treści


Nasz Hotel
Twoje wymarzone Miejsce

Nasz Hotel
Domowe wnętrza

Harmonijna architektura wczesnoklasycystycznego Małego Pałacu z 1803 r. wprowadza Gości w klimat przyjaznego, domowego wnętrza. Pokoje dla naszych Gości znajdują się w Małym Pałacu, w położonych bezpośrednio przy nim trzech Domkach Ogrodnika oraz nowo otwartym Domu Zarządcy na Folwarku. Łącznie dostępnych jest 27 pokoi.

W trzech Domkach Ogrodnika tuż przy hotelu znajduje się 5 położonych na parterze Apartamentów Ogrodnika. Każdy z nich składa się z dwóch pokoi i łazienki i szczególnie polecane są na pobyty rodzinne lub z czworonożnym przyjacielem. Ich wyposażenie nawiązuje do sielskiego stylu.  Nasze przestrzenne Studio znajduje się na poddaszu jednego z Domków Ogrodowych i oferuje w swoich 3 pokojach miejsce nawet dla 6 osobowej rodziny. Dwa z pięciu apartamentów nadają się również dla dwóch osób, które chciałyby mieć swój własny, osobny pokój i jednocześnie nie mają nic przeciw korzystaniu ze wspólnej łazienki.

W nowo odrestaurowanym Domu Zarządcy na Folwarku znajduje się 9 pokoi Arkadia, które są zróżnicowane pod względem wielkości i wyposażenia. Wszystkie utrzymane są w eleganckim nowoczesno-rustykalnym stylu. Pełne uroku detale i elementy jak tarasy i balkony w prawie wszystkich pokojach, naturalne materiały budowlane, dębowe deski podłogowe, starannie dobrane, subtelne meble podkreślają radosny, arkadyjski charakter tego budynku. Istotne  jest, że śniadanie podawane jest w Małym Pałacu, co oznacza konieczność odbycia małego spaceru przez majątek.
Komfort i harmonia
Pokoje Pałacowe odzwierciedlają historyczny charakter śląskiej posiadłości. Komfortowe przytulne wnętrza zdobią historyczne grafiki i obrazy oraz starannie dobrane meble.
Nasze Pokoje
__________
Krótki przegląd
Pokój Pałacowy Superior - od 466/noc
Pokój Pałacowy Arkadia - od 550/noc
Nasze Pakiety
_______
Krótki przegląd

Pakiet Last Minute


Pakiet zawiera:

  • 1 x nocleg w pokoju 2-osobowym
  • 1 x śniadanie dla 2 osób
  • 1 x 2-daniowa kolacja w Restauracji Pałcowej ( wybór dań z karty pakietowej )


Cena: 275,-zł / osoba


Pakiet jest ważny w terminach:

- 04/05.07.19
- 09/10.07.19
- 14/15.07.19
- 21/22.07.19

3 Dni poza miastem