IMPREZY INTEGRACYJNE - Pałac Łomnica

Przejdź do treści


Imprezy Integracyjne
Niepowtarzalne momenty

Pobyt integracyjny
Dla grup zorganizowanych
Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty gastronomicznej jest również stworzony indywidualnie program towarzyszący imprezom rodzinnym i firmowym. Wycieczki po okolicy, zajęcia grupowe na miejscu, gry integracyjne, różnego rodzaju sporty, wspólne gotowanie w naszej Szkoleniowej Kuchni Ziemiańskiej i inne zajęcia mogą być zorganizowane w porozumieniu z Państwem w celu dopasowania do atrakcyjnego i indywidualnie dostosowanego programu.
Duży udział w dobrym samopoczuciu naszych Gości ma nasz życzliwy, profesjonalny i dyskretny serwis. Dopasujemy się do Państwa indywidualnych wymogów i życzeń tak, aby pobyt u nas stał się nie tylko czasem owocnej pracy ale i przyjemnych, niezapomnianych przeżyć.
Udany event
Indywidualny program pobytu
Pałac Łomnica to idealne miejsce do kameralnych spotkań biznesowych, seminariów i szkoleń w małym gronie. Ekskluzywny charakter naszego Pałacu, jego ciepła atmosfera i niepowtarzalny urok sprzyjają komunikacji i integracji uczestników. Efekty spotkań są zawsze zaskakująco pozytywne. Przyjazna atmosfera, klimat i wspaniałe otoczenie wyzwalają kreatywność i pomagają w tworzeniu innowacyjnych koncepcji. Do Państwa dyspozycji jest oczywiście nowoczesne wyposażenie – rzutnik multimedialny, ekran, flip-chart itp.
Zapytaj o ofertę: tel. +48 797 661 735, e-mail: marketing@palac-lomnica.pl
Polecne Pakiety
_____________
Oferty Specjalne
Wróć do spisu treści