Miejsce na tę wyjątkową Okazję

Każda impreza powinna być wyjątkowa i perfekcyjnie zorganizowana. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm oraz wielorodne możliwości łomnickiego kompleksu pałacowego gwarantują organizację uroczystości Waszych marzeń. Na kameralne przyjęcia, takie jak komunia, jubileusze, obiady weselne zapraszamy do sal Małego Pałacu. Huczne wesele zorganizujemy w przestronnej Restauracji „Stara Stajnia" na folwarku. Chętnie poznamy Wasze oczekiwania.

Uroczystości kameralne

Dwie eleganckie sale na I piętrze Małego Pałacu - Sala Różowa i Sala Niebieska - z historycznymi malowidłami ściennymi i wspaniałym widokiem na park stanowią doskonałą oprawę na spędzenie niezapomnianych chwil w kameralnym gronie. Powitanie Gości winem musującym na terenie parku lub w holu przy przytulnym kominku oraz możliwość relaksującego spaceru lub wykonania pamiątkowych zdjęć w pięknym otoczeniu parku dodatkowo wzbogacą każdą uroczystość.

Salon Różowy

Mniejsza narożna Sala Różowa oświetlona przestronnymi oknami - to eleganckie, intymne miejsce na uroczystości do 20 osób

Sala Niebieska

Elegancka Sala z wczesnoklasycystycznymi malowidłami ściennymi ozdobiona antycznymi rzeźbami bogiń Diany i Wenus to idealna sceneria na uroczystość w niecodziennym otoczeniu do 35 os.

Możliwe ustawienie stołów:

Możliwe ustawienie stołów:

Kwadrat (18 os), Podłużny prostokąt (16 os.), L (20 os)

Prostokąt (25 os.), L (24 os), Podkowa / U (35 os.), Okrągłe stoły (29 os.)

Poznaj ofertę dań

Pobierz Ofertę

Zimowe wesele w Karkonoszach

Romantyczny ośnieżony park, białe wierzchołki Karkonoszy w tle, pałacowe wnętrza arystokratycznego majątku w Łomnicy – to tylko niektóre z argumentów przemawiających za organizacją zimowego wesela w Pałacu Łomnica. Klimatyczna Restauracja „Stara Stajnia” na folwarku to idealne miejsce na rustykalne wesele w stylu biesiady szlacheckiej. Stylowe wnętrza Sali Niebieskiej i Różowej w Małym Pałacu stanowią doskonałą oprawę kameralnego obiadu weselnego. Otoczenie Pałacu Łomnica daje możliwość aranżacji wielu niezwykłych, dodatkowych atrakcji jak ognisko z grzanym winem na folwarku.

Każda przyszła Młoda Para ma niepowtarzalną możliwość powiedzieć sobie „tak” w imponujących wnętrzach muzeum w Dużym Pałacu lub w znajdującym się na terenie łomnickiego parku Domu Modlitwy. Powitanie gości winem musującym i poczęstunek w klimatycznych salach Dużego Pałacu to niezwykle oryginalny pomysł na wprowadzenie gości w niezwykły klimat Waszego wesela.

Poznaj pełną ofertę Weselną

Pobierz Ofertę

Skontaktujcie się z nami!

Kontakt: tel. 797 661 735, marketing@palac-lomnica.pl