Nasza Filozofia i Misja

Kilka słów o nas

POCZUJ UROK MINIONYCH EPOK

Hotel z duszą

Historia Pałacu Łomnica sięga średniowiecza. Jako majątek rycerski, pałac znajdował się w rękach rodziny von Küster od 1835 r. aż do 1945 r. Po II wojnie światowej - w czasach PRL-u - powstał tu PGR. W latach tych cały kompleks ulegał degradacji - Duży Pałac popadł w ruinę.

Od 1991 r. miłość do tego wyjątkowego miejsca motywowała rodzinę von Küster do stopniowej odbudowy i wprowadzenia życia do jednego z najpiękniejszych majątkow szlacheckich Dolnego Śląska. Do dziś grono przyjaciół i entuzjastów zabytków angażuje się w stworzenie gościnnego miejsca, które zachwyca gości niezwykłą historią i wyjątkowym urokiem.

NASZA MISJA

Harmonia z naturą

Stworzenie miejsca, gdzie kultura, historia, natura i autentyczność stanowią jedność z człowiekiem, z ludźmi, którzy nas odwiedzają, którzy tu żyją i pracują – to jest nasze marzenie, które staramy się systematycznie urzeczywistniać. Życzylibyśmy sobie, aby nasi Goście przeżywali u nas szczególne chwile przepełnione optymizmem, radością życia, zadowoleniem i relaksem. Jeśli dodatkowo zrozumieją naszą miłość i entuzjazm dla tego szczególnego miejsca, a nawet podzielą się nim z nami, będzie to dla nas szczególny powód do radości.