Pokoje & Apartamenty

Dla Każdego coś Wyjątkowego

Hotel Pałac Łomnica oferuje pokoje w Małym Pałacu, w Domkach Ogrodnika oraz w Domu Zarządcy na folwarku.

Łącznie Pałac Łomnica oddaje do dyspozycji 26 pokoi.

Ich różnorodny styl i klimat zapewnią, że każdy znajdzie tu miejsce na swój wymarzony urlop.

Pokoje Pałacowe

W Małym Pałacu znajduje się 11 Pokoi Pałacowych różnej wielkości. Ich przytulne wnętrza ozdobione historycznymi grafikami i starannie dobranymi meblami odzwierciedlają historyczny charakter śląskiej posiadłości. Pokoje znajdują się na I i II piętrze pałacu.

Już od

PLN310/noc
Standard Classic Superior

Pokoje Arkadia

W trzypiętrowym Domu Zarządcy na folwarku znajduje się 9 urządzonych w eleganckim nowoczesno-sielskim stylu Pokoi Arkadia. Są one zróżnicowane pod względem wielkości i wyposażenia. Starannie dobrane detale jak dębowe deski podłogowe, subtelna kolorystyka oraz dostępność w większości z nich balkonów, tarasów lub wyjścia do małego prywatnego ogrodu podkreślają radosny, arkadyjski charakter tych pokoi. Śniadania dla Gości podawane są w Małym Pałacu, co łączy się z małym porannym spacerem przez majątek.

Już od

PLN290/noc
Standard Classic Superior

Domki Ogrodnika

W trzech malowniczych Domkach Ogrodnika, tuż przy Małym Pałacu znajduje się 5 parterowych Studio Ogrodnika. Wyposażone w nowoczesno-sielskim stylu dwupokojowe wnętrza szczególnie polecane są na dłuższe pobyty, urlopy rodzinne lub z czworonożnym przyjacielem. Znajdujące się na poddaszu jednego z Domków Ogrodnika 3-pokojowe przestronne Rodzinne Studio oferuje miejsce nawet dla 6 osobowej rodziny.

Już od

PLN420/noc
Studio Ogrodnika Rodzinne Studio Ogrodnika