Praktyczne Informacje

CHECK IN
OD 14:00
Recepcja
8:00-20:00 codziennie
  • Przyjeżdżasz po godz. 20:00?
  • Prosimy poinformować nas o tym wcześniej
  • +48 757 130 460
Restauracja Pałacowa
12:00-22:00 codziennie
  • Uroczy taras parkowy
  • Kuchnia sezonowa i regionalna
Restauracja „Stara Stajnia”
12:00-18:00 codziennie
  • Swojska kuchnia, swobodny klimat
  • Piękny, obszerny ogród piwny
Muzeum w Dużym Pałacu
11:00-17:00 codziennie
  • Zwiedzanie z Film Guide
  • Indyw. zwiedzanie bez rezerwacji
  • Oferty dla grup

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu.

Pokoje wyposażone są w TV, suszarkę do włosów, ręczniki.

Śniadanie hotelowe dla gości nocujących w Małym Pałacu, Domkach Ogrodnika oraz Domu Zarządcy podawane jest w Małym Pałacu w godz. 7:30 - 10:30.

Pałac Łomnica jest przyjazny zwierzętom. Są one akceptowane w wybranych pokojach za jednorazową opłatą w wysokości 250 zł/pobyt.

Prosimy o zgłoszenie przyjazdu z pupilem przy składaniu rezerwacji oraz o pamiętaniu o zachowaniu czystości po nim.

Gościom hotelowym oddajemy do dyspozycji bezpłatny zamykany na noc parking znajdujący się na terenie obiektu.

Na Folwarku Pałacu Łomnica znajduje się ogólnodostępna ładowarka dla aut elektrycznych. Rozliczenie odbywa się za pomocą aplikacji Elocity Elocity logo

Na stronie internetowej www.plugshare.com znajdą Państwo mapę z siecią ładowarek naszego operatora Grupy 3KF Energy na terenie całej Polski.

W odległości 150 m od hotelu znajduje się przystanek autobusowy MZK. Do Jeleniej Góry szybko dostaniemy się liniami autobusowymi nr 11 i 3.

Łomnica położona jest w województwie dolnośląskim, tylko 5 km od Jeleniej Góry, 13 km od Karpacza, 25 km od Szklarskiej Poręby, 110 km od Wrocławia. Dzięki nowo wybudowanej drodze szybkiego ruchu można łatwo i szybko dojechać z Warszawy, Łodzi czy Poznania.

Jadąc od strony Wrocławia w kierunku Jeleniej Góry na pierwszym rondzie za Radomierzem należy zjechać na trzecim zjeździe w ulicę Jana Dzierżonia w kierunku Wojanowa. Jadąc drogą główną, po przejechaniu przez tory kolejowe, dojeżdża się do skrzyżowania w Wojanowie, po czym należy skręcić w prawo. Przejeżdżając przez most i teren folwarku obok Dużego Pałacu należy skręcić w lewo przy Domu Modlitwy z muru pruskiego, po przejechaniu ok. 50 metrów wjeżdżamy w lewo w bramę prowadząca do Hotelu w Małym Pałacu.

Natomiast jadąc od centrum Jeleniej Góry do Łomnicy dojeżdża się do wysokości dworca kolejowego ulicą Wincentego Pola, która biegnie wzdłuż torów kolejowych – kierunek Wrocław. Za stacją benzynową należy skręcić w prawo. Jadąc prosto drogą przejeżdża się przez strzeżony przejazd kolejowy i dalej prosto przez niewielkie osiedle, po czym wyjeżdża się na niezabudowany teren na odcinku ok. 1- 1,5 km. Docieracie Państwo do pierwszych budynków Łomnicy i tam należy przejechać prosto przez skrzyżowanie. Waszym oczom ukaże się z lewej strony Dom Modlitwy z muru pruskiego oraz Duży Pałac Łomnica i tuż za nim brama prowadząca do Małego Pałacu z hotelem.

GPS-Dates
N = 50° 52' 33,7" = 339197 m
E = 15° 48' 34,9" = 275632 m

Uwaga! W Polsce znajduje się kilka miejscowości o nazwie Łomnica! My jesteśmy Łomnicą w Gminie Mysłakowice.