Nowoczesny Sposób na Dawne Receptury

Nasze Restauracje

Restauracja Pałacowa

Restauracja "Stara Stajnia"

Gotujemy z pasją i miłością do naturalnych, regionalnych produktów. Świeżość, jakość i dostosowanie menu do pór roku są priorytetem w kuchniach naszych obu restauracji. Zioła, warzywa i owoce z naszego Ogrodu Kuchennego trafiają wprost na Wasze talerze. W Restauracji Pałacowej oraz w Restauracji "Stara Stajnia" na folwarku możecie odkryć zarówno dworskie jak i sielskie smaki.

ELEGANCKA, WIEJSKA POSIADŁOŚĆ

Restauracja Pałacowa

W Restauracji Pałacowej z tarasem ogrodowym w stylowym, romantycznym klimacie dawnej śląskiej siedziby arystokratycznej zjecie elegancki posiłek w kameralnym gronie. Szefowa kuchni pałacowej komponuje kreatywne dania wykorzystując w nowoczesny sposób dawne receptury dworskie. Nasze pałacowe specjały jak dziczyzna, gęsina oraz dawne gatunki warzyw i inne skarby z naszego ogrodu przyciągają miłośników sztuki kulinarnej.

RUSTYKALNA ATMOSFERA

Restauracja Stara Stajnia

Restauracja "Stara Stajnia" na folwarku to idealne miejsce na pyszne jedzenie podczas swobodnych chwil spędzanych w imponującym otoczeniu tego wiekowego budynku. Szeroki wybór swojskich obiadów, w tym również z dużym wyborem dań dla wegetarian, domowych wypieków i pysznych przystawek powodują, że zawsze chętnie tu wrócicie. Przyjazny, wiejski, rodzinny klimat, przestronny ogród piwny z widokiem na tętniący życiem folwark z małym placem zabaw zachęcają do odwiedzin podczas wycieczki, wędrówki lub po prostu rodzinnego obiadu.