RESTAURACJE - Pałac Łomnica

Przejdź do treści


RestauracjeRestauracja Pałac Łomnica
Restauracja w Małym Pałacu
Nowoczesny sposób na dawne receptury dworskie
W Restauracji Pałacowej panuje przytulna gościnna atmosfera eleganckiej wiejskiej posiadłości. Codziennie zapraszają dwie sale położone na parterze, a w okresie letnim także przestronny taras z widokiem na Śnieżkę. Dania a’la carte serwujemy w godz. 12.00-22.00.
W słonecznych ozdobionych historycznymi freskami salonach położonych na pierwszym piętrze pałacu serwujemy urozmaicone sezonowe śniadania w formie bufetu wzbogacone własnymi domowymi produktami. Tutaj również mają miejsce eleganckie uroczystości rodzinne lub  kolacje firmowe.
Nasza szefowa kuchni pałacowej wraz ze swoim zaangażowanym zespołem komponuje kreatywne dania wykorzystując w nowoczesny sposób dawne receptury dworskie, świeże warzywa, zioła i owoce z naszego historycznego Ogrodu Kuchennego oraz od lokalnych producentów.
Restauracja Pałacowa w Pałacu Łomnica
Miłość i pasja
Dużą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości składników, dlatego gotujemy dania sezonowe i to jedynie z naturalnych produktów. Kreatywność naszych kucharek pałacowych oraz ich miłość i pasja do gotowania przyciągają miłośników sztuki kulinarnej.
Restauracja Pałacowa Pałac Łomnica
Wyjątkowe miejsce
Możliwości, które oferuje nasza sala, są nieograniczone. Idealnie nadaje się do organizacji przyjęcia weselnego, imprezy okolicznościowej lub innej ważnej uroczystości.
Wróć do spisu treści